הזרקות חומצה היאלורונית

בשני העשורים האחרונים הזרקות היופי שינו את כללי המשחק בעולם הרפואה האסתטית לחלוטין והפכו אותו מתחום שהתבסס בעיקר על ניתוחים פלסטיים ופולשניים, לתחום שבו אפשר לטפל במהירות בכל אזור בפנים;

  • להחליק קמטים
  • לטפל בצניחת העור
  • לפסל את האף, הלחיים או הגבות
  • לעבות את השפתיים, קו הלסת או הסנטר
  • ללא פעולה חודרנית, בזמן החלמה קצר ותוצאות שאפשר לראות מיד לאחר היציאה מהמרפאה.

 

מה השתנה?

באמצעות חומצה היאלורונית (חומר המופק באופן טבעי בגופנו ונמצא בפיתוח חקלאי חיידקי במעבדות קוסמטיקה סטריליות) אפשר לטפל ולעצב אזורים שונים בפנים, זאת באמצעות הזרקות שמוחדרות לעור ומחזירות לו את הגמישות והלחות שאבדה לו בתהליך ההתבגרות הטבעי.

 

למה חומצה היאלורונית?

החומצה ההיאלורונית מצויה בגופנו בכמות מסוימת באופן טבעי, אולם המסה שלה פוחתת עם הגיל, כאשר תפקידה העיקרי הוא לשמור על נפח העור ועל לחותו. ההילואירן מעורב בתיקון הרקמה התת-עורית ובריכוז הבריא של מולקולות בגוף והוא אף נמצא כמסייע להתרבות ולנדידת תאים.

במגזר הרפואי, השימוש בחומצה ההילארונית קיים לטיפול בבעיות מפרקים, ניתוחי עיניים, וכלה בטיפול בפצעים. לפי מחקרים עדכניים ייתכן כי החומר הקיים בגוף מונע התפתחות תאים סרטניים.

השימוש בחומצה היאלורונית הפך לנפוץ יותר עקב יכולותיו לעצב מחדש את צורתו של האף, ליצור מראה של עצמות לחיים גבוהות יותר, לטשטש את נזקי העישון ולמלא את הקמטים לייצר לסת מפוסלת, שפתיים מלאות יותר ועוד.

 

איך מתבצע הטיפול?

בטיפול מזריקים את החומצה לאזור באלחוש מקומי והוא למעשה יכול לשמש כמתקן פגמים בפנים ללא פרוצדורה ניתוחית. בחלק מהמקרים פיסול בהזרקת חומצה הילארונית יכול להיות גם אקט משלים לתיקון של ניתוח קיים (כגון ניתוח אף).

ההזרקה מבוצעת באלחוש מקומי בשימוש במחטים זעירות, או בצינורות מתכת (קנולות). הפיסול או המילוי מבוצע בטכניקות שונות, לפי האזור שבו רוצים לטפל.

לאחר מכן, ניתן להרים או ליישר את מבנה האף, לעבות את השפתיים או למלא קמטוטי עישון וקמטים עמוקים בין הגבות והמצח. ההזרקה מאפשרת לשדרג מבנה פנים מחודד או שקוע, לטפל באובדן הנפחים ובנפילת העור באזורי עצמות הרקות, הלחיים וקו הלסת ולהגיע לתוצאות מספקות ומידיות.

 

יתרונות, חסרונות ותופעות לוואי

  • היתרונות - זמן טיפול קצר, כחצי שעה לכל היותר, לצד תוצאות טיפול מידיות ומספקות.
  • החסרונות - אפקט הטיפול הוא זמני ולכן צריך לחזור עליו מעת לעת כדי לשמר את התוצאה.
  • תופעות לוואי – נפיחות למספר שעות, כאב, שטפי דם או זיהומים, תסחיף כלי דם והתפתחות נמק כתוצאה מכך, אסימטריה בפנים ותזוזה של חומר המילוי.

למידע נוסף וייעוץ ללא עלות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:

פתח שיחת ווטסאפ
יש לכם שאלה?
היי
במה אפשר לעזור לך?