אסתטיקה וגינלית

נשים שחצו את גיל 30 בחייהן, כמו גם נשים לאחר לידות – חוות במקרים רבים פגיעה במראה האסתטי של הווגינה. במקרים אלו כשהנרתיק מתרחב, יש תופעות של דלדול רקמות, פיגמנטציה ואובדן נפח בשפתיים.

מעבר לפן האסתטי, לעיתים מתרחשת גם פגיעה תפקודית (לרוב אצל נשים מבוגרות יותר), שנגרמת מיובש וגינלי שלא מאפשר לקיים יחסי מין מלאים, לחלק מהנשים נוצרת דליפת שתן לא רצונית, ולחלק רצפת האגן הופכת לרפויה כתוצאה מהזדקנות.

 

VFiore Venus - וחוזרים במהירות לסדר היום

VFiore Venus הוא מכשיר חדשני שבאמצעותו מתבצע הטיפול בדלדול רקמת הנרתיק, בעזרת 3 ידיות, כאשר לכל אחת מהן תפקיד שונה: ידית אחת היא לטיפול פנימי, והיא פועלת על גלי רדיו ופולסים אלקטרומגנטיים הגורמים לחידוש כלי הדם, מעודדים ייצור קולגן ומשפרים את האלסטיות הנרתיקית. שתי הידיות הנוספות הן חיצוניות ומטרתן לשיפור האסתטיקה (אחת משמשת לעיצוב השפתיים והנוספת משמשת לעיצוב משולש הערווה, הידוקו והקטנת נפחו).

הטיפול מאושר לשימוש על ידי ה-FDA האמריקאי, ה-CE האירופאי ועל-ידי משרד הבריאות הישראלי.

 

למי מתאים הטיפול באמצעות VFiore Venus?

הטיפול מתאים לנשים הסובלות מ:

  • כאבים בעת קיום יחסי מין
  • ירידה בתחושה
  • רפיון בנרתיק
  • הידוק עור
  • גירוי יובש וגינלי
  • בריחת שתן


כמה זמן זה לוקח, והאם זה כואב?

טיפול בודד מתבצע במשך כ-15-20 דק' לטיפול, ובדרך כלל נדרשים 3 טיפולים (לעיתים נדרש גם טיפול רביעי), תלוי כמובן בגיל המטופלת ובמידת חומרת המקרה. הטיפול עובר ללא כאבים, רק תחושת חום שאותו פולט המכשיר. ההתאוששות לאחר הטיפול היא מהירה וב-99.9% מהטיפולים אין ככל פגיעה בסדר היום.

למידע נוסף וייעוץ ללא עלות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך:

פתח שיחת ווטסאפ
יש לכם שאלה?
היי
במה אפשר לעזור לך?